Susitikimas su savimi

MA-URI® man yra kelionė, kurioje atsivėrusi meilei, senosioms žinioms ir išminčiai galiu kopti aukštyn ir gilyn. Tai grįžimo kelias į tai, kas ir kuo esu, suvokimo kelias, koks yra pasaulis. Einu šiuo keliu pakylanti ir suklumpanti, ir vėl pakylanti virš to, kas varžo ar trukdo judėti pirmyn. Einu dėkodama ir dalindama. Mokausi paprastumo. Einu ir atrandu šventumą. Tikiu.

MA-URI® man suteikia didelį krepšį įrankių savęs pažinimui ir stiprinimui, sveikatinimui. Nuolat mokausi ir klausiu, ką galiu padaryti, kad laisvėčiau pasaulyje, kuriame gyvenu, ugdyčiau galimybes suprasti kitus, puoselėčiau savyje ir kituose pozityvius jausmus ir atsakomybę, stiprinčiau savo fizinį kūną. Per prisilietimą mokausi padėti sau ir kitiems pažinti kūną kaip visumą, jį 'atrakinti' kartu išlaisvinant vidinę varomąją jėgą. 

DSC05020
Bay of Islands, East Coast, New Zealand (nuotr. Lilian Liberg)

Trumpas dosjė:

 • Esu Justina Leonora. Mergystėje buvau Maslauskaitė, dabar – Kuckailienė, vyro Aurimo žmona.  
 • Mano tėveliai: Nijolė ir Vytautas Maslauskai. Sesuo – Gerda.
 • Mano seneliai: Gerda ir Augustas Maslauskai, Stasė ir Juozas Žagarai.
 • 2007, 2011 ir 2016 metais tapau tris kart mama. Auginu Eleną, Karolį ir Ievą.
 • Gimiau Jonavoje, mokiausi Senamiesčio gimnazijoje. Taip pat baigiau Meno mokyklos Dailės skyrių. 
 • Metus mokiausi ir gyvenau Belgijoje, Briugėje.
 • Studijavau Vilniaus universitete. Esu įgijusi Psichologijos bakalauro, Organizacinės psichologijos magistro laipsnį.
 • Apie 7 metus dirbau organizacijų konsultavimo srityje.
 • Laikas nuo laiko užsiimu tiriamąja moksline veikla. 
 • Seniai domiuosi Antroposofija bei ja paremta Valdorfo pedagogika. Tam mane įkvepia vaikai. Lankau seminarus, paskaitas. Esu Asociacijos Paramos Valdorfo pedagogikai bendrija narė. Kartais dirbu su vaikais.
 • Domiuosi kūno psichoterapija, laikas nuo laiko lankau specifinius su traumine patirtimi, žmogaus emocijomis susijusius kūno psichoterapijos seminarus. Juos veda į Lietuvą atvykstantys sertifikuoti kūno terapeutai iš Europos ir kitų pasaulio šalių. 
 • 2013-2015 metais baigiau trijų modulių MA-URI® Healing Arts mokymo programą, įgijau klinikos praktikos licensiją. Mano pirmų pakopų trenerės Raimonda Mažeikaitė ir Sigita Masalskienė. Aukštesnių pakopų Mokytojai – Katja ir Hemi Fox. Papildomų ir atnaujinimo žinių trenerė Justyna-Rychlewska-Suska.
 • Nuo 2018 metų rudens studijuoju mokykloje „Art of Beauty“, Fizinės medicinos ir reabilitacijos mokymo programą.

– 2015 m., kovo pradžia.
Ten, Aotearoa, Žemė alsuoja Ugnimi, kvėpuoja Vandenynu. Ten Saulės geltonis užlieja akis, o Miškuose, miškais aplipusiuose kalnuose ir slėniuose dainuoja Gyvybė. Žalios spalvos tonai, pustoniai keičia vienas kitą išeidami už bet kokios spalvų paletės ribų. Ten Žvaigždės kalbasi kasnakt ir dovanoja Tau vis naują Žinią. Iš Žemės gelmių, iš Dangaus aukštumų Visa sukurta tobulai, kaip Tu ir aš, ir mes kiekvienas.

Grįžau iš tolimos šalies rankose tvirtai laikydama nuostabias MA-URI dovanas, Maorių Žemės jausmą ir Meilę jųjų Širdyse. Visame, kas esu susikaupė gausi galybė pamokų, atradimų, suvokimų. Galėčiau rašyti, pasakoti be sustojimo. Arba Visa tiesiog sutalpinti į kelis žodžius – Myliu Gyvenimą, Dėkoju Dievui, Tikiu ir Galiu!

SUGRĮŽAU.

DSC05159

Didingasis Kauri medis (Tane Mahuta), Naujoji Zelandija, Waipoua Bush (nuotr. J. Kuckailienės)